Finans dünyasındaki yönetici ve çalışanlar, çalıştıkları sektörlerinden bağımsız olarak, günlük çalışma planları dâhilinde yurtiçinden ve yurtdışından birçok finansal veri ve göstergeye ihtiyaç duyarlar. Efektif Danışmanlık bu anlamda müşterileri ile gerçekleştirdiği yüz yüze görüşmelerden aldığı güç ile finansal verinin ihtiyaç olduğu her alanda, sektör dinamiklerini analiz edip sektöre özel ürünler sunar. Kendi teknolojisi ve sahip olduğu geniş finansal veri ağı ile sınırlı kalmayıp, alanlarında Türkiye ve dünya lideri olan şirketler ile çözüm ortaklıkları geliştirerek, yurt dışında oluşan finansal veri ve bilgiyi kullanıcılarına ulaştırmaktadır.
Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. 2003 yılında, öncelikli olarak aracı kurum ve bankalara finansal bilgi sağlamak, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek amacı ile kurulmuş, 2008 yılına geldiğinde ise %55 Pazar payı ile sektör lideri haline gelmiştir. Geliştirdiği Matriks Gold Pro Finansal Veri Terminali ile tüm Türkiye ve Dünya’da 20.000 civarında lisanslı kullanıcı sayısına ulaşmış, abonelerine finans ve ekonomi dünyasındaki tüm gelişmeler ile birlikte Türkiye ve dünya piyasalarındaki değişimleri anlık olarak sunmaktadır....


JavaTRADER Browser tabanlı bir sermaye piyasaları veri izleme programıdır. Hisse Senedi verilerini, finansal haberleri ve diğer verileri JavaTRADER ile anlık olarak takip edebilirsiniz. JavaTRADER`ı kullanabilmek için bilgisayarınıza kurulum yapmanız gerekmez. İnternet erişimi olan her yerden (evinizden, ofisinizden, yurtdışından, tatilde iken) sadece bir web sayfası çağırarak anlık verilere ulaşabilirsiniz...Matriks Mobile, Java destekli cihazlar, iPhone ve iPAD cihazları, Android işletim sistemli telefon ve tablet cihazlar için kullanılmak üzere geliştirilmiş bir finansal veri ve haber izleme programıdır. Matriks Mobil Finans uygulaması ile gerçek zamanlı olarak finansal piyasalara ilişkin en son haber, fiyat, değer bilgilerine erişmek mümkündür.


Türkiye’nin en genç “metal platformu” Metalonline.net, Efektif Danışmanlık A.Ş. tarafından kurulmuştur. Müşteri beklentilerine göre hareket eden şirket 2011 yılında, Metalonline.net’i müşterileriyle buluşturarak, genç ve dinamik bir ekiple, yayın hayatına başladı. Anlık olarak Londra Metal Borsası verilerini kullanıcılarının önüne getiren Metalonline.net, limanlardaki stok durumları, LME resmi raporları, teknik analiz imkanları ile metal sektörünün tüm ihtiyaçlarına tek kalemde yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Dünya çapında en iyi ve en güvenilir resmi LME distribütörü olmak için yola çıkan Metalonline.net, müşterilerine web-tabanlı çözümlerin yanı sıra, I-Phone, Blackberry ve Android uygulamalarıyla her zaman ulaşabilecekleri yapılar kurarak hizmet vermektedir.
Kuyumcular için faaliyete geçirilen Altinoline.net, kıymetli madenler sektöründe iş yapan kullanıcıların Matriks Gold Veri Terminali’nde ihtiyaç duymayacakları detaylı finansal bilgilerden arındırılarak, altın fiyatlarını ve belli başlı döviz ve parite bilgilerini izleme imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden log-in sistemi ile çalışan sistem, sade ekran dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Satın al.